FAVORITI BEZ VEĆIH PROBLEMA: / Spursi i Atlanta gaze prema polufinalu

Image

Utakmicama između Atlante Hawks i Boston Celticsa (89:72) te San Antonio Spursa i Memphis Grizzliesa (94:68) nastavilo se doigravanje u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu.

20.4.2016.
8:34
VOYO logo

Atlanta je protiv Bostona bila prilično uvjerljiva te je prvu četvrtinu završila s 24:7. Gosti su bili dosta loši te su od 23 pogodili samo tri šuta, a zanimljivo je da su promašili prvih šest te je ovo najmanje postignutih poena u prvoj četvrtini utakmice otkako je napad vremenski ograničen. Najbolji kod Atlante bili su Al Horford i Kyle Korver (17 poena), dok je Boston predvodio Isaiah Thomas (16 poena).

Tekst se nastavlja ispod oglasa

San Antonio Spurs već su u prvih 12 minuta napravili 11 poena prednosti, da bi utakmicu završili s uvjerljivih 26 poena prednosti. Trener Gregg Popovich odmarao je najbolje igrače pa je najbolji strijelac bio PatrickMills sa 16 poena. Kod gostiju je pak TonyAllen dao 12, a ZachRandolph 11.

Obje momčadi ovim su pobjedama došle do ukupne prednosti od 2:0 te im još toliko treba da osiguraju polufinale konferencija.